Niedziela, 18. lutego, mamy 21125 ofert pracy!

ING Bank Śląski S.A. / Serwis / Technika / Montaż / Polska / opolskie / Katowice
ING Bank Śląski S.A.
Podstawą działania ING Banku Śląskiego jest współpraca i otwartość na różnorodność. Rozwijamy się dzięki skutecznemu działaniu i wychodzeniu z inicjatywą. Jeśli chcesz wprowadzać z nami zmiany i usprawnienia, zapraszamy do aplikowania.
Administrator aplikacji Aldon - IBM iSeries
Numer referencyjny: KB/02/2018
Polska / Katowice
Opis stanowiska
W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Administrację narzędziem Aldon LMi
  • Przygotowywanie i optymalizację wykonania pakietów instalacyjnych na platformie
  • Analizę problemów w działaniu narzędzia Aldon oraz sytuacji wyjątkowych związanych z przygotowanymi rozwiązaniami
  • Utrzymywanie wysokiej jakości i dostępności narzędzia Aldon LMi oraz Procesu Zarządzania Zmianą
  • Automatyzację czynności powtarzalnych w ramach wykonywanych zadań

Zakres odpowiedzialności
Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia administracyjnego lub programistycznego na platformie iSeries
  • Znajomości architektury systemu iSeries
  • Podstawowej znajomości narzędzi developerskich i kompilacji kodu oraz procesu zarządzania zmianą w oprogramowaniu
  • Umiejętności pisania skryptów na platformie iSeries (CL)
  • Podstawowej wiedzy z zakresu języków programowania RPG, C oraz relacyjnej bazy danych DB2
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Nastawienia na rozwój i doskonalenie
Oferujemy
Naszym pracownikom oferujemy:
Kontakt