Niedziela, 18. lutego, mamy 21125 ofert pracy!

NES Global Talent / Budownictwo / Polska / śląskie / Szczecin
NES Global Talent

Dla naszego klienta - wiodącej firmy budowlanej na Pomorzu Zachodnim poszukujemy osoby do pracy w centrum Szczecina na stanowisku Asystentki / Asystenta Zarządu.

Asystentka / Asystent Zarządu
Polska / Szczecin
Opis stanowiska

  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie Biura Zarządu,
  • Wspieranie Członków Zarządu w wykonywaniu codziennych obowiązków,
  • Przygotowywanie spotkań z udziałem Członków Zarządu,
  • Odpowiedzialność za obieg dokumentów oraz nadzór nad płynnością ich przepływu,
  • Planowanie, organizacja i rozliczanie podróży służbowych Członków Zarządu,
  • Obsługa skrzynki mailowej, obsługa centrali telefonicznej,
  • Redagowanie pism,
  • Wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego.

Zakres odpowiedzialności
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i niemieckiego (wymagany poziom B2), dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego,
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Outlook, MS Office),
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • Dyspozycyjność, elastyczność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i rzetelność,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Proaktywność i zaangażowanie,
  • Otwartość na nowe wyzwania.
Oferujemy
Oferujemy:

  • Stale zatrudnienie na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość wykorzystywania i rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych,
  • Współpracę w gronie specjalistów w przyjaznej i kooperacyjnej atmosferze.

Zainteresowanych Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV.