Niedziela, 25. lutego, mamy 21108 ofert pracy!

IMPEL CASH SOLUTIONS Sp. z o.o. / Badania i rozwój / Polska / kaliningradzki / Wrocław
IMPEL CASH SOLUTIONS Sp. z o.o.

Impel Cash Solutions Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konwojent
Polska / Wrocław
Opis stanowiska

Zakres odpowiedzialności
Oczekiwania wobec kandydatów:

  • zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
  • legitymację osoby dopuszczonej do posiadania broni
  • prawo jazdy kat. B
  • niekaralność
Oferujemy

Gwarantujemy Umowę o Pracę od pierwszego dnia zatrudnienia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji  (CV i listu motywacyjnego) za pomocą przycisku

 tel: 605-153-759