Niedziela, 18. lutego, mamy 21125 ofert pracy!

Wadwicz Sp. z o.o. / Budownictwo / Polska / pomorskie / Poznań
Wadwicz Sp. z o.o.

Wadwicz” to najstarsza Agencja Zatrudnienia w Polsce. Lata doświadczeń na rynku pracy pozwoliły nam wypracować dzisiejszy model współpracy, który na pierwszym miejscu stawia Pracownika. Naszym celem jest znaleźć dla Ciebie pracę, w której będziesz mógł realizować swoje marzenia i aspiracje. W tym celu współpracujemy z najlepszymi. Oferujemy Ci pracę na rzecz naszego Klienta – jednej z największych firm telekomunikacyjnych w kraju mając nadzieję, że znajdziesz w niej satysfakcję, stabilność i możliwość rozwoju.

Pracownik biurowy ds. dyspozycji zleceń telekomunikacyjnych
Polska / Poznań
Opis stanowiska

Twoja praca związana będzie z:

  • wprowadzaniem zamówień na usługi telekomunikacyjne oraz zgłoszeń awarii i usterek technicznych do odpowiednich systemów informatycznych zgodnie z obowiązującymi procesami i procedurami
  • modyfikacją i aktywacją usług szerokiego dostępu do Internetu oraz usług podstawowych
  • zapewnieniem prawidłowej i terminowej realizacji zleceń
  • analizą jakości wykonywanych czynności

Zakres odpowiedzialności
Poszukujemy osób, które:

  • dobrze obsługują komputer
  • mają min. średnie wykształcenie
  • są gotowe do stałego pogłębiania wiedzy
  • są dyspozycyjne i gotowe do pracy zmianowej (biuro czynne 7 dni w tygodniu od 7-22)
  • mile widziane doświadczenie, wykształcenie lub zainteresowanie branżą telekomunikacyjną
Oferujemy
Zapewniamy:

  • pracę biurową w branży telekomunikacyjnej
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie
  • wynagrodzenie 15,00 zł brutto/1h
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej i obiektów sportowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.