Niedziela, 18. lutego, mamy 21125 ofert pracy!

Serwis Personalny Sp. z o.o. / Rozrywka / Sztuka / Media / Polska / pomorskie / Poznań
Serwis Personalny Sp. z o.o.

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego klienta producenta grzejników łazienkowych i grzejników dekoracyjnych poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista utrzymania ruchu
Polska / Poznań
Opis stanowiska
  • Doglądanie wszystkich linii i urządzeń
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • Uruchamianie/rozruch maszyn
  • Ustawianie odpowiednich parametrów
  • Działania konserwacyjne i serwisowe maszyn

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 1 zmianowym (od poniedziałku do piątku 7-15)
  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Doświadczenie w pracy na podobnym
  • Uprawnienia elektryczne SEP
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Komunikatywność, chęć rozwoju
Oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie godzinowe 20,35 zł brutto (podstawa i premia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Serwis Personalny Sp. z o.o. za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Informujemy, że Administratorem danych jest ( Serwis Personalny Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Hetmańska 91 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Przesłanie aplikacji jest tożsame z akceptacją przetwarzania danych osobowych w zakresie zawartym w przesłanej aplikacji dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.