Niedziela, 18. lutego, mamy 21125 ofert pracy!

TWENTEBELT Poland sp. z o.o. / Rozrywka / Sztuka / Media / Polska / kaliningradzki / Kudowa Zdrój
TWENTEBELT Poland sp. z o.o.

Firma Twentebelt Poland Sp.z o. o. jest spółką-córką działającego na rynku od 100 lat światowego producenta taśm transportowych Twentebelt B.V. z siedzibą w Holandii.

W związku z dynamicznym rozwojem zakładu produkcyjnego w Kudowie-Zdroju poszukujemy nowych pracowników ma stanowisko: Mechanik w dziale utrzymania ruchu.

Mechanik
Polska / Kudowa Zdrój
Opis stanowiska
  • prace konserwacyjne na liniach produkcyjnych
  • usuwanie awarii urządzeń i przywracanie zdolności urządzeń do działania
  • aktywne podejmowanie działań korygujących i naprawczych

Zakres odpowiedzialności
  • wykształcenie: techniczne, mechaniczne, automatyka
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej organizacji pracy
  • innowacyjnego myślenia
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilną współpracę
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie kosztów dojazdu
  • premia frekwencyjna

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.