Niedziela, 18. lutego, mamy 21125 ofert pracy!

TP TELTECH Sp. z o.o. / Budownictwo / Polska / lubelskie / Warszawa
TP TELTECH Sp. z o.o.

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie, w ramach nowego i innowacyjnego projektu poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. rozliczeń i analiz floty
Numer referencyjny: 24/ZiA/2018
Polska / Warszawa
Opis stanowiska

Oferujemy:

  • zatrudnienie przez Firmę zewnętrzną na umowę o pracę w pełnym etacie lub inna dogodna forma zatrudnienia
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna; karta sportowa
  • telefon służbowy
  • szkolenia zapewniające rozwój
  • ambitne projekty dla lidera rynku telekomunikacyjnego

Opis zadań na stanowisku:

  • realizacja założeń Polityki Transportowej
  • planowanie budżetu oraz efektywne zarządzanie kosztami floty transportowej
  • tworzenie memoriałów kosztowych
  • rozliczanie faktur
  • przygotowywanie analiz kosztowych
  • ewidencja pojazdów oraz kosztów
  • obsługa klienta wewnętrznego w zakresie dostarczania pojazdów i wsparcie przy ich wykorzystywaniu
  • dbanie o wysoki standard świadczonych usług

Zakres odpowiedzialności
Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych (planowanie budżetu, memoriały kosztowe)
  • bardzo dobra znajomość MS Office w tym biegła znajomość MS Excel (tworzenie makr, tabele przestawne, itp.) i Power Point
  • znajomość systemu Carmen
  • umiejętność priorytetyzacji zadań i efektywnego zarządzanie czasem
  • wysoka kultura osobista i rozwinięte zdolności interpersonalne
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • doświadczenie mile widziane

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do złożenia aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.