Niedziela, 18. lutego, mamy 21125 ofert pracy!

Budownictwo / Polska / opolskie / Cieszyn
Klient portalu Praca.eu
Młodszy Specjalista ds. administracji personalnej
Polska / Cieszyn
Opis stanowiska
Mamy dla Ciebie pracę, która głownie polega na:
  • prowadzeniu akt osobowych;
  • nadzorowaniu nad prawidłowością prowadzenia ewidencji osobowej oraz rozliczaniu czasu pracy;
  • obsłudze kadrowej pracowników;
  • sporządzaniu raportów i sprawozdań z zakresu zagadnień personalnych i innych;

Zakres odpowiedzialności
Jeśli jesteś osobą:
  • mającą wykształcenie minimum średnie;
  • mającą doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znającą pakiet MS Office w stopniu bardzo dobrym;
  • znającą zagadnienia z zakresu prawa pracy (będzie to dodatkowym atutem);
  • zaangażowaną, dokładną, odpowiedzialną oraz samodzielną w działaniu;
Oferujemy
Oferujemy:
  • Stałe wynagrodzenie
  • Umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • Dobrą atmosferę w pracy