Niedziela, 25. lutego, mamy 21108 ofert pracy!

Ubezpieczenia / Polska
Klient portalu Praca.eu
Monter instalacji
Polska
Opis stanowiska
  • usuwanie bieżących usterek
  • przemieszczanie rurociągów, przygotowywanie ścian oraz podłóg do wyłożenia rurociągów
  • demontaż starych instalacji sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych
  • renowacja ciągów wentylacyjnych
  • praca z rysunkiem technicznym
  • uruchomienie instalacji oraz kontrola poprawności działania

Zakres odpowiedzialności
  • minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie
  • mile widziane uprawnienia spawacza
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego mile widziana
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność (praca w delegacji)
Oferujemy
  • umowę kontraktową z możliwością przejścia na stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
  • pracę przy ciekawych projektach i możliwość dalszego doskonalenia zawodowego
  • zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • diety