Niedziela, 18. lutego, mamy 21125 ofert pracy!

ING Bank Śląski S.A. / Bankowość / Finanse / Polska / opolskie / Katowice
ING Bank Śląski S.A.
Podstawą działania ING Banku Śląskiego jest współpraca i otwartość na różnorodność. Rozwijamy się dzięki skutecznemu działaniu i wychodzeniu z inicjatywą. Jeśli chcesz wprowadzać z nami zmiany i usprawnienia, zapraszamy do aplikowania.
Analityk systemowy-biznesowy w Centrum Agile
Numer referencyjny: KB/CA/09/2017
Polska / Katowice
Opis stanowiska

Jeśli jesteś zainteresowany kreowaniem nowoczesnego podejścia do bankowości oraz wdrażaniem rozwiązań cyfrowych w biznesie, to w naszym zespole znajdziesz ku temu sposobność. W Centrum Agile Digital Transformation pracujemy w zespołach Scrum zgodnie z metodologią Agile. Jednym z nich jest Scrum Digital Ecosystem, którego zadaniem jest projektowanie rozwiązań technicznych wspierających procesy biznesowe.

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Projektowanie i wdrażanie wspólnie z doświadczonymi architektami skalowalnych, optymalnych kosztowo i bezpiecznych rozwiązań informatycznych odpowiadających na potrzeby biznesowe
  • Opiniowanie rozwiązań
  • Analizę procesów biznesowych i systemowych
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Śledzenie rynku pod kątem nowych rozwiązań i trendów
  • Pracę w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum)

Zakres odpowiedzialności
Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w projektowaniu złożonych rozwiązań informatycznych
  • Dobrej komunikacji z zespołem developerskim oraz partnerami biznesowymi
  • Doświadczenia w testowaniu i wdrażaniu oprogramowania
  • Otwartości na nową wiedzę i szybkiego uczenia się
  • Znajomości języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie znajomość wybranych obszarów:

  • Znajomość procesów biznesowych w bankowości
  • Doświadczenie w pracy z relacyjną bazą danych Oracle
  • Znajomość narzędzi CI/CD
  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami webowymi
Oferujemy
Naszym pracownikom oferujemy:
Kontakt