Niedziela, 25. lutego, mamy 21108 ofert pracy!

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. / Opieka / Polska / pomorskie / Wysoczka
Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. jest duńską firmą, zatrudniającą ponad 1100 pracowników, produkującą i eksportującą skórzane meble tapicerowane.

www.hkmeble.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni na stanowisko

Asystent Grafika 3D
Numer referencyjny: AG/01/2018
Polska / Wysoczka
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • modelowanie 3D brył mebli tapicerowanych w 3ds Max bazując na dwg, pdf i zdjęciach lub innym programie graficznym
  • teksturowanie wymodelowanych brył
  • wykonywanie renderingów tekstowych
  • inne zadania związane z modelowaniem 3D i teksturowaniem

Zakres odpowiedzialności
Wymagania:

  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
  • umiejętność modelowania w programie
  • umiejętność tworzenia tekstur i mapowania
  • podstawowe umiejętności obsługi Adobe Photoshop i AutoCAD
  • mile widziana umiejętność aranżowania wnętrz
  • komunikatywny angielski
  • samodzielność w działaniu i organizacji pracy
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
Oferujemy
Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • szkolenia w kraju i za granicą
  • dojazd z kierunków Piła, Złotów, Miasteczko, Osiek i Łobżenica
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w dynamicznym zespole specjalistów

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.