Niedziela, 18. lutego, mamy 21125 ofert pracy!

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. / Budownictwo / Polska / lubelskie / Warszawa
Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Dla naszego Klienta, prestiżowej firmy prawniczej, poszukujemy osób na stanowisko:

Executive Assistant
Numer referencyjny: 1-12-48460
Polska / Warszawa
Opis stanowiska
  • Wsparcie administracyjne i sekretarskie prawników i partnerów
  • Wspieranie zespołu w tworzeniu dokumentów, w tym przeprowadzanie korekt i edycji pism
  • Pomoc przy składaniu zwrotu kosztów
  • Przygotowanie prezentacji w PowerPoint, raportów, oświadczeń itd.
  • Obsługa korespondencji biznesowej
  • Koordynowanie i planowanie dnia pracy prawników, planowanie terminów, konferencji i spotkań
  • Uczestniczenie i pomoc w koordynacji i przygotowaniach administracyjnych do eventów
  • Kontakt z klientami i innymi firmami.

  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w firmie prawniczej
  • Biegła znajomość języka angielskiego, zarówno pisana, jak i mówiona
  • Bardzo dobra znajomość MS Word i PowerPoint oraz dobra znajomość Excel
  • Znajomość prawa, procedur prawnych i protokołów będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność oraz zdolność pracy z wirtualnym zespołem
  • Elastyczność i dyspozycyjność

Korzyści

  • Możliwość pracy w prestiżowym, międzynarodowym środowisku
  • Ambitne, ciekawe zadania
  • Nowoczesny biurowiec w centrum Warszawy
  • Benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".