Czwartek, 22. lutego, mamy 20430 ofert pracy!

Polska / lubelskie / Warszawa
Klient portalu Praca.eu
Data Scientist
Polska / Warszawa
Opis stanowiska
  • wykonywanie analiz ukierunkowanych na dostarczanie pomysłów i rozwiązań biznesowych wspierających zarządzanie kanałami obsługi
  • kreowanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie obsługi klienta z wykorzystaniem natural language understanding
  • udział w tworzeniu wirtualnego asystenta wspierającego obsługę klientów

Zakres odpowiedzialności
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • zaawansowana znajomość Ms Excel, Ms Access
  • wiedza i doświadczenie z zakresu programowania Python lub R jako atut
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w analizie danych, w pracy z bazami danych
  • komunikatywność i umiejętność współpracy
  • dbałość o szczegóły i jakość przygotowywanych analiz
  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów o profilu informatyka, metody ilościowe, matematyka lub pokrewne
Oferujemy
  • działania dla znanej na rynku marki, dysponującej rozpoznawalnymi produktami i usługami
  • możliwości wykorzystania i poszerzania swojej wiedzy z zakresu uczenia maszynowego, botów konwersacyjnych
  • szansy na wykazanie się kreatywnością i udziału w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie obsługi klienta