Niedziela, 18. lutego, mamy 21125 ofert pracy!

Rozrywka / Sztuka / Media / Polska / podkarpackie / Kielce
Klient portalu Praca.eu
Mechanik / Elektromechanik Samochodowy
Polska / Kielce
Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków

Zakres odpowiedzialności
Wymagania:

Mechanik samochodowy powinien mieć wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne samochodowe oraz prawo jazdy kat. B, a także doświadczenie zawodowe

Oferujemy

Miejscem pracy jest ciepłe pomieszczenie, wyposażone w

Pracując z nami możesz liczyć na:
  • Dodatkową premię za dobrze wykonane zlecenia
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Regularnie wypłacane wynagrodzenie oraz odprowadzane składki do ZUS
  • Finansowanie przez pracodawcę kursów i szkoleń