Środa, 25. kwietnia, mamy 8556 ofert pracy!

eurobank / Serwis / Technika / Montaż / Polska / kujawsko-pomorskie / Kraków
eurobank

Kierownik Sprzedaży (kredyt hipoteczny)
Polska / Kraków
Opis stanowiska

eurobank powstał z pasji młodego polskiego przedsiębiorcy, który postanowił stworzyć bank przyjazny i innowacyjny. Szybko staliśmy się częścią Société Générale, jednej z największych europejskich grup w sektorze finansowym. Jednak wciąż do Zarządu zwracamy się na „ty”, a atmosfera pozostaje atutem podkreślanym konsekwentnie przez naszych pracowników. Stawiamy też na rozwój zawodowy – każda rekrutacja rozpoczyna się wewnątrz firmy. Wierzymy, że bankowość może być fajna :)

Nasze wyzwania dla Ciebie:

  • zarządzanie strukturą sprzedaży kredytu hipotecznego na wyznaczonym obszarze
  • pozyskiwanie i współpraca z partnerami z rynku nieruchomości i pośrednictwa kredytowego
  • realizowanie wyznaczonych zadań sprzedażowych zgodnie z celami dla Strefy
  • mentoring oraz wspieranie pracowników oddziałów w zakresie kredytu hipotecznego
  • odpowiedzialność za wielkość sprzedaży i jakość portfela kredytowego
  • planowanie rozwiązań marketingowych wspierających sprzedaż

Zakres odpowiedzialności
Masz to coś?

  • minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych
  • doświadczenie w nawiązywaniu relacji z partnerami z rynku obrotu nieruchomości  pośrednictwa kredytowego
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, nastawienie na realizację celów
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B i motywacja do pracy mobilnej
Oferujemy
W zamian oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań (telefon, komputer, samochód)
  • benefity w formie opieki medycznej, możliwości zakupu karty sportowej i skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • korzystną ofertę produktową banku na preferencyjnych warunkach
  • pracę w renomowanej międzynarodowej korporacji i możliwość dalszego rozwoju