Środa, 25. kwietnia, mamy 8556 ofert pracy!

POLPHARMA S.A. / Rozrywka / Sztuka / Media / Polska / mazowieckie / Starogard Gdański
POLPHARMA S.A.
Młodszy operator techniczny
Polska / Starogard Gdański
Opis stanowiska
  • realizacja zadań produkcyjnych związanych z eksploatacją urządzeń i maszyn (usuwanie usterek i awarii)
  • przeprowadzanie przezbrojeń urządzeń zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • współpraca z Działem Utrzymania Ruchu w zakresie diagnostyki, działań prewencyjnych i remontów
  • utrzymanie w odpowiednim stanie technicznym maszyn i urządzeń
  • prowadzenie procesów technologicznych wytwarzania leków zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • wykształcenia zasadniczego zawodowego popartego doświadczeniem operatorskim lub średniego o profilu technicznym
  • samodzielności w zakresie obsługi operatorskiej urządzeń
  • umiejętności z zakresu budowy maszyn i obsługi technicznej urządzeń
  • znajomości oprogramowania komputerowego w zakresie MS Office
  • znajomości podstaw automatyki