Środa, 25. kwietnia, mamy 8556 ofert pracy!

INEA S.A. / Architektura / Polska / pomorskie / Wysogotowo
INEA S.A.

Poszukiwany

Projektant budowlany
Polska / Wysogotowo
Opis stanowiska
Twoje zadania

  • zarządzanie projektami budowlanymi linii
  • i sieci telekomunikacyjnych
  • pozyskiwanie informacji wejściowych do tworzenia projektów
  • inwentaryzowanie obszarów pod budowę sieci (wizja lokalna obszaru projektowego, przeprowadzanie uzgodnień projektowo-budowlanych)
  • współpraca z kierownikami projektów oraz firmami geodezyjnymi
  • nadzór projektancki nad prowadzonymi procesami inwestycyjnymi

JAK NIKT INNY ZADBAMY O TWÓJ ROZWÓJ

Zakres odpowiedzialności
Super, jeśli spełniasz poniższe

  • doświadczenie w projektowaniu sieci telekomunikacyjnych
  • znajomość narzędzi CAD, Google Earth
  • inicjatywa i proponowanie rozwiązań usprawniających pracę
  • otwartość i nastawienie na samodoskonalenie
  • wiedza z zakresu budowy i działania sieci HFC, PON, Ethernet, systemów światłowodowych i RF (mile widziane)
  • wykształcenie wyższe (Budownictwo lub kierunki pokrewne) będzie mile widziane
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Oferujemy
Zobacz co dla Ciebie mamy

  • umowa o pracę
  • pewna podstawa oraz premia
  • elastyczne godziny pracy
  • karta Multisport lub myBenefit
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do urlopu i bony świąteczne
  • usługi INEA, dofinansowanie do urlopu, bony świąteczne
  • samochód służbowy