Piątek, 25. maja, mamy 421 ofert pracy!

Randstad / Gastronomia / Catering / Finlandia / Helsinki
Randstad

Zapraszamy do składania aplikacji internetowo lub bezpośrednio w biurze Randstad, znajdującego się w Rzeszowie przy ul. Bernardyńskiej 11.

Agencja zatrudnienia Nr licencji 47.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Kucharz
Numer referencyjny: /91/10/2017/EM - 46986
Finlandia / Helsinki
Opis stanowiska

Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy, połączonej z turystyczną przygodą i masz w sobie na tyle odwagi by zmierzyć się z arktycznym chłodem - zapraszamy do aplikowania na naszą ofertę pracy w krainie Św. Mikołaja.

zadania

  • przygotowywanie posiłków
  • prace kuchenne
  • min. 2 letnie doświadczenie w zawodzie  ( w restauracji a'la Carte lub typu buffet - np. hotelowy)
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane prawo jazdy
Oferujemy
  • praca w renomowanej sieci hoteli w Finlandii
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny system benefitów ( vouchery żywnościowe, nielimitowane zjazdy ze stoków narciarskich, siłownia )
  • zakwaterowanie z sauną fińską
  • możliwość podjęcia pracy od czerwca
Kontakt

Tel: 17 7842481

605 124 649