Piątek, 25. maja, mamy 421 ofert pracy!

PB Corporation / Gastronomia / Catering / Słowacja
PB Corporation

Jesteśmy prężnie rozwijającą się na Europę firmą z branży rozwywkowej. Posiadamy kluby w różnych zakątkach Europy.

manager/ka lokalu
Numer referencyjny: 123456
Słowacja
Opis stanowiska

Chcesz zmienić coś w swoim życiu? Poszukujesz ciekawej pracy pełnej wyzwań? Chciałabyś zdobyć doświadczenie? A może zawsze marzyłaś o tym by pomieszkać za granicą?

Jeżeli TAK, to spróbuj swoich sił na stanowisku: MANAGERKA – Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo! Ta praca z pewnością odmieni Twoje życie!

Do Twoich głównych obowiązków będzie należało:

- reprezentowanie klubu

- szkolenie nowego personelu

- ustalanie zasad panujących w lokalu

- generowanie jak największych utargów

- raportowanie

- ustalanie grafików

- motywowanie personelu do pracy

- zarządzanie zespołem

Praca 5dni w tygodniu – 2dni wolne! Praca na min 6miesięcy!

Wyrunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym ze względu na międzynarodowy zespół.

Doświadczenie NIE jest wymagane natomiast będzie dodatkowym atutem.

Zakres odpowiedzialności

Poszukujemy:

- osoby z charakterem, stanowczej, niemyślącej stereotypowo

- osoby asertywnej, która poradzi sobie w każdej sytuacji

- osoby dobrze radzącej sobie ze stresem

- osoby łatwo nawiązującej kontakty z drugim człowiekiem

- osoby, która umie słuchać

Oferujemy

Oferujemy:

- przejazd na koszt firmy do Bratysławy

- mieszkanie służbowe blisko miejsca pracy

- wysokie wynagrodzenie: 8-10tys/miesięcznie

- angielski system wypłat – wypłaty w formie tygodniówek

- szkolenie z doświadczonymi szkoleniowcami z zakresu zarządzania personelem

- możliwość zdobycia doświadczenia

- umowę na czas nieokreślony

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłsozeniem: "APLIKUJ TERAZ".