Piątek, 25. maja, mamy 421 ofert pracy!

PB Corporation / Gastronomia / Catering / Słowacja / Bratysława
PB Corporation

Jesteśmy dużą europejską firmą z branży rozrywkowej. Posiadamy w swojej ofercie wiele klubów.

hostessa
Numer referencyjny: 123456
Słowacja / Bratysława
Opis stanowiska

Poszukujesz ciekawej pracy? Nie boisz się wyzwań? Chciałabyś spróbować czegoś nowego?

Dołącz do naszego teamu a przeżyjesz przygodę życia!

Poszukujemy dziewczyn na stanowisko: HOSTESSA

Miejsce pracy: Bratysława

Okres zatrudnienia: minimum 1miesiąc – szukamy zarówno osób które chciałyby wyjechać jednorazowo jak i osób, które zainteresowane są dłuższą współpracą!

Główne zadania:

- promowanie alkoholu,

- dbanie o miłą atmosferę w lokalu,

- rozkręcanie imprezy

Nie wymagamy żadnego doświadczenia, jedyne czego oczekujemy to zaangażowanie i chęć nauki :)

Zakres odpowiedzialności

Wymagamy:

- ukończonego 18roku życia

- znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym!

- dyspozycyjności min 1miesiąc

Oferujemy

Oferujemy:

- wysokie wynagrodzenie ok 1500-2000zł tygodniowo a co najważniejsze masz wpływ na wysokość swojej wypłaty!

- transport, bilety lotnicze

- mieszkanie służbowe lub hostel

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłsozeniem: "APLIKUJ TERAZ".