Piątek, 25. maja, mamy 421 ofert pracy!

RECONNECT / Budownictwo / Szwecja / Osby
Aplikuj na stanowisko
Ogłoszenie numer: 4861589, z dnia 10.05.2018
RECONNECT

RECONNECT to Agencja Doradztwa Personalnego, której celem jest usprawnienie działalności swoich klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku, szeroki proces sourcingu oraz selekcje metodami badań behawioralnych. Specjalizujemy się w branżach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo. 

 

STOLARZ / MONTER SUCHEJ ZABUDOWY (REGIPSY/WYKOŃCZENIA WNĘTRZ) - SZWECJA
Numer referencyjny: 2821
Szwecja / Osby
Opis stanowiska
STOLARZ / MONTER SUCHEJ ZABUDOWY (REGIPSY/WYKOŃCZENIA WNĘTRZ) - SZWECJA
 Miejsce pracy: Szwecja,Osby

 

Aktualnie dla naszego partnera w Szwecji szukamy doświadczonych stolarzy/monterów suchej zabudowy którzy będą pracowali przy wykończeniu mieszkań w nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym. W zakres obowiązków wchodzi stawianie ścianek działowych, oraz montaż suchej zabudowy. 

Nasz klient oferuje szwedzką umowę o pracę, stawka wynosi 172 koron szwedzkich brutto na godzinę. Wszelkie nadgodziny są dodatkowo płatne. Praca na minimum 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na stałe.

Okres próbny 3 miesiące. 

Miejsca zamieszkania są organizowane przez naszego partnera i są odpłatne (około 3000 kr miesięcznie), można w każdej chwili szukać lokum na własną rękę. 

Pracodawca zapewnia narzędzia, ubrania robocze, ID06.

 

 
Zakres odpowiedzialności

Wymagane jest doświadczenie przy budowie konstrukcji ścian działowych, jak i przy pracy z wykończeniem wnętrz, czyli od postawienia ściany po skręcenie szafek kuchennych. Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy w Skandynawii oraz komunikatywny język angielski. 

 

Kontakt

Prosimy przesyłać swoje CV w języku angielskim na adres mailowy: marlena.p@reconnect.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).