Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie, dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Cieśla szalunkowy / Zbrojarz (k/m)
Miejsce pracy: Norwegia, Oslo
Nr ref.: ZBR/NOR/0921
Obowiązki:
  • przygotowywanie zbrojenia,
  • montaż zbrojeń na budowie,
  • wylewanie betonu,
  • montaż systemów szalunkowych Peri, Doka,
  • sporadycznie na zamówienie klienta wykonywanie szalunków drewnianych,
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym.
Wymagania:
  • ­wykształcenie kierunkowe technicznego / zawodowego (ukończona szkoła zawodowa jako zbrojarz lub jako cieśla szalunkowy),
  • samodzielność w wykonywaniu pracy,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • chęci stałej współpracy,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - będzie to dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę,
  • rotacyjny system pracy 6/2 tyg. (jeżeli pracownik będzie chciał wrócić do domu na 2 tyg.),
  • pracę w wymiarze 10 roboczogodzin dziennie od poniedziałku do piątku (50 roboczogodzin w tygodniu),
  • atrakcyjne wynagrodzenie 210 NOK brutto / godzinę, w przeliczeniu 13 500 PLN netto / miesiąc,
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę – pokój 1-osobowy,
  • stałą współpraca na terenie Oslo i bliskiej okolicy.