ZAKWATEROWANIE

NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ

WYSOKIE ZAROBKI

NIEMIECKI PAKIET SOCJALNY

DŁUGOTERMINOWA WSPÓŁPRACA

Fair Treat specjalizuje się w profesjonalnym procesie rekrutacji dla niemieckich przedsiębiorstw.

Nasi pracownicy otrzymują bezpośrednie zatrudnienie na niemieckich warunkach.

Elektryk
Miejsce pracy: Niemcy
Oferujemy:
  • zakwaterowanie
  • niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie - wysokie stawki godzinowe
  • extra DIETY dzienne
  • zaliczki wypłacane co tydzień na konto polskie albo niemieckie
  • niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami
  • opiekę konsultanta polskojęzycznego
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • możliwość pracy dla zespołów (jedna osoba powinna znać podstawowo język niemiecki)
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
Obowiązki:
  • wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach
  • prace instalacyjne i montażowe
  • diagnostyka i usuwanie usterek
Wymagania:
  • aktualne uprawnienia SEP
  • doświadczenie zawodowe
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy na wyjazdach służbowych
  • dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu
  • wykształcenie kierunkowe – mile widziane