Ogłoszenie numer: 6080211, z dnia 2021-12-15

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 4042). Jesteśmy obecni na rynku od 2007r., świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego. Dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Niemcy / Planegg (okolice Monachium), Hamminkeln, Kolonia, Solingen, Rommerskirchen

Opis stanowiska

  • zbieranie zamówień
  • skanowanie, pakowanie różnych artykułów
  • przygotowywanie do wysyłki

Wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziane własne zakwaterowanie
  • chęci do pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stawkę godzinową 12 € brutto
  • premie frekwencyjne
  • zakwaterowanie oraz transport do pracy
  • możliwość nawiązania stałej współpracy
  • możliwość późniejszego przejścia na niemiecką umowę
  • praca również dla par