Ogłoszenie numer: 8667320, z dnia 2024-01-31

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych "Zryw" z siedzibą w Jarosławiu jest jedną z wiodących firm na Podkarpaciu w zakresie kompleksowego wykonywania instalacji elektroenergetycznych w obiektach handlowych i przemysłowych. Obecnie poszukujemy 2 kandydatów na stanowisko:

Elektromonter ze znajomością języka angielskiego

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska

  • wykonywanie instalacji elektrycznych.

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie,
  • wykształcenie elektryczne lub pokrewne,
  • mile widziane doświadczenie na podanym stanowisku.

Oferujemy

  • stawka 15 euro netto na godzinę,
  • atrakcyjne stabilne, warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • niezbędne elektronarzędzia,
  • zatrudnienie w firmie o solidnej pozycji na rynku,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • bezpłatny dojazd na budowę i powrót.