Lederer GmbH jest od ponad 25 lat na rynku i specjalizuje się w profesjonalnym procesie rekrutacji dla niemieckich przedsiębiorstw.

Wysyłając do nas swoją aplikację możecie Państwo liczyć na natychmiastowy kontakt i możliwość zatrudnienia w bardzo szybkim czasie.

Elektryk Budowlany / Przemysłowy

Atrakcyjne wynagrodzenie: 18,00 Euro / godz.

EXTRA Bonus startowy w wysokości 100 EUR

Miejscowość:

  • Badenia Wirtembergia / Schwäbisch Hall

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i publicznych
  • budowa tras kablowych
  • podłączanie rozdzielnic budowlanych, licznikowych, modułowych
  • budowa (okablowywanie) maszyn, agregatów i linii produkcyjnych
  • montaż szaf sterowniczych (okablowanie i testy modułów)
  • podłączanie szaf sterowniczych oraz paneli kontrolnych
  • przeprowadzanie testów
  • praca na podstawie schematów / planów elektrycznych

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy na wyjazdach służbowych
  • dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu
  • dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)!
  • wykształcenie kierunkowe – mile widziane

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 18,00 Euro / godz.
  • DIETY kalendarzowe w wysokości 44,00 EUR od poniedziałku do niedzieli
  • EXTRA Bonus startowy w wysokości 100 EUR
  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
  • niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi
  • opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie