WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Handlowiec B2B Hale Namiotowe

Miejsce pracy: Lwów (Ukraina)

Opis stanowiska pracy / zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Nadzór nad przygotowaniem projektu i instalacji hal namiotowych.
  • Obsługa posprzedażowa/reklamacyjna klientów.
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży hal namiotowych lub w branży budowlanej.
  • Zdolności negocjacyjne, komunikatywność i odpowiedzialność.
  • Umiejętność rozwiązywania niestandardowych problemów.
  • Znajomość języka polskiego i ukraińskiego umożliwiająca komunikację.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.
  • Prawo jazdy.
Pracodawca oferuje:
  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • System premiowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: ”Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora, którym jest firma WBS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji dla podmiotów współpracujących z Administratorem. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej Administratora zamieszczonej na witrynie internetowej pod adresem https://www.wbspraca.pl/pl/polityka-prywatnosci