Hydraulik
Miejsce pracy:Holandia, Amsterdam, Hilversum, Harderwijk
Opis stanowiska:

Do pracy na budowach w Holandii potrzebny od zaraz hydraulik z doświadczeniem, posiadający swoja własną działalność gospodarczą polska lub holenderska. Mile widziany samochód. Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy udostępnione przez nasza firmę. Praca w okolicach Amsterdam, Hilversum, Harderwijk.

Oferujemy:
  • Praca na zasadzie umowy o dzieło. Miesięczne wynagrodzenie miedzy 22000zł a 32000zł. W zależności od kwalifikacji.
  • Mieszkanie udostępniane przez nasza firmę, odpłatnie. Stawka za mieszkanie miedzy 120 a 160€ na tydzień w zależności od lokacji.
  • Dojazd do pracy własnym autem płacony przez nasza firmę.