Polska firma budowlana z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w budowach na terenie Belgii poszukuje do współpracy

Koordynator / Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Belgia
Zakres obowiązków Inżyniera:
  • nadzór nad prawidłowym, wydajnym i bezpiecznym prowadzeniem
  • kontakt i ustalenia z belgijskim nadzorem na budowie
  • raportowanie przebiegu prac na wskazanej budowie
  • ocena zaangażowania i fachowości pracowników
Kandydat na Inżyniera powinien spełniać następujące wymagania:
  • umiejętności interpersonalne
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w wykonawstwie w charakterze Inżyniera Budowy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (alternatywnie języka niderlandzkiego)
  • dobre umiejętności interpersonalne
  • zaangażowanie w pracę i otwarty umysł
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność i gotowość do czasowej relokacji do Belgii
Zatrudnionej osobie oferujemy:
  • wynagrodzenie atrakcyjne i adekwatne do doświadczenia oraz umiejętności
  • rozwój w międzynarodowym środowisku
  • potrzebne do pracy narzędzia – komputer, telefon, samochód
  • zakwaterowanie
  • wspierające środowisko współpracowników
  • możliwość współpracy z dobrymi fachowcami na zróżnicowanych projektach