Jako dostawca z pełnym zakresem usług, zatrudniający ponad 50 pracowników w 10 lokalizacjach, oferujemy naszym klientom, takim jak dealerzy samochodowi, floty firmowe lub wymagający klienci prywatni i biznesowi, kompleksowe portfolio w zakresie modernizacji i naprawy pojazdów (przygotowanie pojazdu, inteligentna naprawa, lakierowanie, likwidacja szkód).

Postrzegamy się jako dostawca usług premium, koncentrujący się na świadczeniu usług na najwyższym poziomie. Nie bez powodu zajmujemy się przede wszystkim oddziałami fabrycznymi niemieckich producentów premium w różnych lokalizacjach.

Aby wzmocnić nasz zespół w Lipsku, poszukujemy niezawodnych, elastycznych i zaangażowanych.
Lakiernik samochodowy (m/k/d)
Miejsce pracy: Niemcy, Lipsk
Weź udział: Twoje zadania
  • Przygotowanie pojazdów i części pojazdów do lakierowania.
  • Szpachlowanie i gruntowanie poszczególnych elementów.
  • Lakierowanie pojazdów i części pojazdów.
Przynieś ze sobą: Twoje kwalifikacje
  • Ukończone z sukcesem szkolenie zawodowe jako lakiernik samochodowy (m/w/k).
  • Doświadczenie w pracy na konkretnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w naprawach punktowych korzystne.
  • Samodzielny i zorientowany na klienta sposób pracy.
  • Czysty i sumienny styl pracy.
  • Motywacja i zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy klasy B.
WZAJEMNIE: Nasza oferta
  • Różnorodne i wielostronne pole działania z dużą odpowiedzialnością osobistą.
  • Atrakcyjne i zorientowane na przyszłość miejsce pracy z intensywnym szkoleniem wprowadzającym.
  • Dynamiczny i młody zespół.
  • Zorientowane na praktykę możliwości rozwoju, jak również regularne szkolenia i seminaria.
  • Atrakcyjne, powiązane z wynikami wynagrodzenie.
  • Karta zdrowia umożliwiająca podniesienie świadczeń w ramach ustawowego systemu ubezpieczeń zdrowotnych.
  • Możliwość skorzystania z zakładowego systemu emerytalnego.
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony.
  • Wsparcie ze strony polskojęzycznego personelu.
  • Wsparcie w relokacji.