MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe
PRACA W NIEMCZECH OD ZARAZ!
WYSOKIE STAWKI GODZINOWE!
UMOWA O PRACĘ - PEŁEN ETAT + ZAKWATEROWANIE!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Realizacja i kompletowanie zamówień (za pomocą wózka widłowego np. czołowego lub bocznego)
  • Składowanie produktów / palet
  • Obsługa prostego skanera ręcznego
  • Inne proste i powtarzalne prace pomocnicze na magazynie
WYMAGANIA:
  • Uprawnienia operatora wózka widłowego - wymóg konieczny!
  • Mile widziane doświadczenie (min. 6 miesięcy) w pracy na powyższym stanowisku (operator wózka widłowego)
  • Mile widziane osoby mobilne
  • Gotowość do pracy w systemie 2- lub 3-zmianowym
  • Punktualność i dokładność
NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne), podatek od 1 dnia odprowadzany do niemieckiego urzędu skarbowego (Agencja oferuje również pomoc w rocznym rozliczeniu i odzyskaniu znacznej części podatku dochodowego)
  • Atrakcyjną stawkę godzinową!
  • Stawka za pracę na zmianie nocnej (jeśli wystąpi w grafiku): +25%; praca w niedzielę: +50%; praca w święta +100%
  • Możliwość podniesienie wynagrodzenia przez dodatkową pracę w weekendy lub nadgodzinach!
  • Pełne wynagrodzenie za wolny dzień świąteczny wypadający w tygodniu roboczym
  • Zapewnione zakwaterowanie w pełni wyposażone w pobliżu miejsca pracy z darmowym Internetem
  • Wsparcie kierowników projektu lub koordynatorów na miejscu