Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Magazynier
Miejsce pracy: Niemcy
Zakres obowiązków
  • Transportowanie towarów wewnątrz obiektu przy użyciu wózka widłowego lub elektrycznego podnośnika palet
  • Dobieranie elementów w magazynie zgodnie z wymaganiami technicznymi
  • Rejestrowanie danych związanych z zamówieniami zarówno w formie pisemnej, jak i elektronicznej w systemach komputerowych
Nasze wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność efektywnego przyswajania wiedzy oraz adaptacji do nowoczesnych technologii.
  • Umiejętność komunikacji w języku niemieckim.
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B wraz z dostępem do własnego pojazdu.
Pracodawca oferuje:
  • Zakwaterowanie.
  • Niemiecka umowa o pracę.
  • Ubezpieczenie zdrowotne.
  • Możliwość rozwoju.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.