Ogłoszenie numer: 8723113, z dnia 2024-01-30

Kingsrød Lastebilsenter AS jest częścią firmy Kingsrød Transport AS. Jesteśmy autoryzowanym warsztatem dla pojazdów ciężarowych Renault i Volvo. Zajmujemy się również naprawą i serwisem samochodów do przewozu koni. Wykonujemy serwisy, naprawy, przeglądy techniczne pojazdów ciężarowych różnych marek, naczep i przyczep.

Mechanik pojazdów ciężarowych

Miejsce pracy: Norwegia, Sarpsborg

Opis stanowiska

Szukamy mechaników, którzy mają doświadczenie z samochodami ciężarowymi wszystkich marek w tym również Volvo lub Renault. Poszukujemy też elektromechaników do współpracy z naszą firmą.

Wymagania

  • Wykształcenie mechaniczne
  • Miłe nastawienie do klienta
  • Język angielski w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Kurs Volvo (Tech tool)
  • Kurs Renault
  • Kursy innych marek
  • Kursy Wabco, Knorr, Haldex
  • Prawo jazdy kat. C

Oferujemy

  • Miłą atmosferę w pracy
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w trybie zmianowym (aktualnie 4 tygodnie w pracy i 2 tygodnie w domu. Około 50-60 godz. pracy tygodniowo)
  • Zróżnicowaną pracę