Nasz klient dostarcza swoim klientom najlepsze rozwiązania z branży farmaceutycznej w zakresie opracowywania leków, logistyki, badań klinicznych i produkcji komercyjnej. Zbudowane na podstawie reputację doskonałości naukowej i technicznej, zapewniają firmom farmaceutycznym i biotechnologicznym natychmiastowy dostęp do globalnej sieci obiektów i ekspertów.

Jako młodszy specjalista ds. obsługi maszyn produkcyjnych, będziesz odpowiedzialny za część procesu produkcyjnego w firmie. Będziesz wykonywał zadania techniczne ustawień i konfiguracji maszyn, sprawdzał sprzęt powracający z procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami roboczymi oraz budował żele, kapsułki i tuby medyczne.

Będziesz pracować na jedną zmianę od poniedziałku do piątku, między godziną 8:00 a 16:30. Ogółem będziesz pracować około 40 godzin tygodniowo.

Firma dba o ludzi i jest naprawdę dobra w tym, co robi. Jeśli chcesz pracować dla najlepszych z najlepszych, to jest Twoja szansa. Dołącz do nich jako młodszy specjalista ds. obsługi maszyn produkcyjnych!

Młodszy specjalista ds.obsługi maszyn produkcyjnych
Miejsce pracy: Holandia, Tilburg
Benefity
  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7
Obowiązki
  • Konfigurowanie maszyn
  • Tworzenie produktów
  • Sprawdzanie jakości
  • Wykonywanie prostych prac technicznych
Wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Dostępność na dłuższy okres
  • Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego
Wynagrodzenie
  • 15,50 za godzinę
Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Holandia Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Rybickiego 41, 96-100 Skierniewice, Polska wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, KRS pod numerem KRS 0000287262, NIP 8361796119, REGON 100343240, KRAZ: 4106

Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.