Ogłoszenie numer: 8723815, z dnia 2024-01-30

Rübsam Fachkräfte GmbH jest prowadzonym przez właścicieli rzemieślniczym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budownictwa, techniki statków oraz przemysłowej, które funkcjonuje na terenie całych Niemiec.

Ze względu na nasze kwalifikacje możemy towarzyszyć naszym Klientom w całym etapie realizacji aż do momentu uzyskania kompletnie funkcjonalnego wyposażenia.

W naszych oddziałach oferujemy naszym pracownikom różnorodne zadania na wielu projektach. Przy tym jesteśmy skupieni na indywidualnym rozwoju fachowym i osobistym Pracowników tak aby przygotować ich na wyzwania zawodowe dnia codziennego.

Monter instalacji zraszaczy przeciwpożarowych (Sprinkleranlagen Monteur)

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • Prace montażowe - Całe Niemcy

Wymagania

  • Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy;
  • Znajomość j. niemieckiego minimum podstawowa
  • Prawo jazdy +Auto
  • Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość
  • Samodzielność i staranność.

Oferujemy

  • Bezpieczną i interesującą pracę ze stałą umową o pracę;
  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie od 16.00 € / h - 18 € / h brutto (na start+ dieta w trzech wariantach:
  • + Dieta 10 € netto/ dzień + zwrot koszów podróży do Polski 70,00 € netto;
  • + Dieta 15 netto/ dzień;
  • albo Pełna dieta około 47 € netto/ dzień (pomagamy również znaleźć pokój)
  • Opłacone zakwaterowanie przez Pracodawcę, zapewnione przez cały okres zatrudnienia - pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni (z wyjątkiem pełnowymiarowej diety);
  •  Płatne nadgodziny, powyżej 40 godziny +25%, powyżej 48,5 godziny +50%
  • Zwrot kosztów przyjazdu do siedziby firmy w wysokości 180 euro netto
  • Oraz opłacenie i rezerwacja pokoju jednoosobowego na dzień przed spotkaniem w firmie
  • Dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe;
  • Zaliczki cotygodniowe
  • Bezpłatne, indywidualne dokształcanie w wewnętrznym centrum szkoleniowym;
  • Premia jubileuszowa zależna od stażu pracy;
  • Wysokiej jakości, bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową;
  • Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla Pracownika i jego Rodziny;
  • Dofinansowanie przedszkola do 30 € miesięcznie;
  • Premia za polecanie nowego pracownika - 1000 €;
Osoby dołączające do naszego zespołu otrzymują zwrot kosztów przyjazdu w wysokości 180 euro, z pierwszą wypłatą na konto bankowe

W przypadku gdy nie będziemy razem pracować, zwrócimy 90 euro na miejscu w gotowce
  • Pomoc w formalnościach przy uzyskaniu Kindergeld