Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Monter maszyn m/k
Miejsce pracy: Niemcy, Drezno
Nr ref.: 0t6N000009O8AjQAK

Zakres obowiązków:

  • montaż i uruchomienie złożonych, dynamicznych maszyn i systemów w firmie,
  • instalacja, konserwacja i naprawa maszyn dla klientów na całym świecie,
  • szkolenie i instruktaż personelu klienta,
  • konwersja maszyn na potrzeby nowych projektów, aż po realizację złożonych konwersji w siedzibie klienta,
  • zdolność do czytania rysunków technicznych.

Wymagania:

  • język angielski i niemiecki w stopniu min B1,
  • prawo jazdy kat B oraz własny samochód,
  • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku.

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 18,15 euro brutto,
  • Pracę w systemie jednozmianowym od 6:00 - 14:50,
  • zapewniamy posiłki: śniadanie i obiad,
  • bezpieczną i rozwojową pracę.
www.trenkwalder.pl