Globalna firma zajmująca się rozwojem maszyn kompaktowych marki Giant. Dzięki szerokiej gamie osprzętu wszystkie prace mogą być wykonywane jedną maszyną, co oznacza, że olbrzymie maszyny mogą być używane przez cały rok do wszystkich rodzajów prac.

Jako Pracownik Montażu będziesz montował osprzęt, ładowarki o sterowaniu burtowym oraz ładowarki kołowe. Będziesz odpowiedzialny za montaż maszyn budowlanych i rolniczych zgodnie z instrukcjami oraz prefabrykację elementów ramy i komponentów hydraulicznych. Po okresie szkolenia powinieneś być w stanie pracować samodzielnie i w zespole, aby przyczynić się do dalszej optymalizacji produktów.

Pracę zaczniesz w na jednej zmianie od poniedziałku do piątku, od 07:00 do 16:00. Gdy będziesz mógł pracować samodzielnie, będziesz pracował na dwie zmiany od 06:00 do 14:00 i od 14:00 do 23:00. W piątki zawsze skończysz pracę o 21:00. Za pracę w systemie zmianowym otrzymasz 113% dodatków.

Zyskaj możliwość rozwoju w firmie. Pokaż swoją motywację i zyskaj szansę na kontrakt w Tobroco. Dołącz do tego technicznego zespołu jako Pracownik Montażu!

Monter na linii produkcyjnej mini koparek
Miejsce pracy: Holandia, Oisterwijk
Benefity
  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7
Obowiązki
  • Praca przy linii produkcyjnej
  • Kontrola jakości
  • Montowanie elementów ramy
  • Montowanie urządzeń
Wymagania
  • Posiadasz wykształcenie techniczne
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadasz prawo jazdy - kategoria B
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym
  • Jesteś dyspozycyjny na dłuższy okres czasu
  • Znasz język angielski
Wynagrodzenie
  • 15,46 za godzinę
Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Holandia Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Rybickiego 41, 96-100 Skierniewice, Polska wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, KRS pod numerem KRS 0000287262, NIP 8361796119, REGON 100343240, KRAZ: 4106

Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.