Pracownik ds. Obsługi Bagażu na Lotnisku
Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurt nad Menem
Twój zakres obowiązków:
  • Przenoszenie i Załadunek Bagażu: Zajmowanie się transferem bagażu z terminala do samolotu i umieszczanie go w lukach bagażowych.
  • Odbiór i Dostarczanie Bagażu: Wyciąganie bagażu z samolotu, transport na lotnisko i umieszczanie na taśmie do odbioru przez pasażerów.
  • Obsługa Sprzętu Transportowego: Prowadzenie i zarządzanie pojazdami oraz urządzeniami służącymi do przemieszczania bagażu.
  • Zarządzanie Towarami Niebezpiecznymi: Bezpieczna obsługa i sortowanie ładunków specjalnych, w tym materiałów niebezpiecznych.
  • Kategoryzacja Bagażu: Klasyfikowanie i segregowanie bagażu według określonych kryteriów przed załadunkiem lub po rozładunku.
Nasze Wymagania:
  • Kurs Języka Niemieckiego Online: Konieczność uczestnictwa w kursie językowym prowadzonym w trybie online.
  • Certyfikat Niekaralności: Wymagane jest przedstawienie zaświadczenia o braku przeszłości kryminalnej.
  • Prawo Jazdy Kategorii B: Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Dowody Zatrudnienia z Ostatnich 5 Lat: Wymagane są dokumenty potwierdzające nieprzerwaną aktywność zawodową w ciągu ostatnich pięciu lat, wliczając okresy bezrobocia lub edukacji.
  • Sprawność Fizyczna i Elastyczność Czasowa: Oczekujemy gotowości do pracy fizycznej oraz dyspozycyjności do pracy zmianowej, również w dni świąteczne i weekendy.
Co Oferujemy Pracownikom:
  • Wynagrodzenie: Po zakończonym szkoleniu wynagrodzenie wynosi 16.37 euro brutto na godzinę, plus dodatkowe premie: 25% za pracę nocną, 50% za pracę w niedziele i 100% za pracę w dni świąteczne.
  • Umowa o Pracę: Oferujemy stabilne zatrudnienie na pełen etat z niemieckim pracodawcą bez pośrednika na czas nieokreślony.
  • Grafik: Praca w trzyzmianowym systemie
  • Nadgodziny: Istnieje możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Standardowe Zakwaterowanie: Zapewniamy dobrej jakości zakwaterowanie dla naszych pracowników. Gwarantujemy pokój jednoosobowy w nim znajduje lodówka, telewizor i kuchenka elektryczna.
  • Przygotowanie: Szkolenie i uzyskanie odpowiednich certyfikatów lotniskowych.
  • Dodatek: Zwrot kosztów za dojazd do pracy komunikacja miejska, w przypadku samochodu miejsce parkingowe.
  • Nauka języka: Podczas 6-8 tygodni nauki języka wypłacane jest wynagrodzenie w wysokości 1000-1500€ netto
  • Doświadczenie w Renomowanej Firmie: Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w uznanej, międzynarodowej firmie na lotnisku we Frankfurcie.
  • Bonus Urlopowy: Dodatkowo oferujemy 800 euro dodatku urlopowego.

Prowadzimy zajęcia z języka niemieckiego oraz kurs przygotowawczy, który trwa od 6 do 8 tygodni. Zajęcia odbywają się online, z domu, i trwają 2 godziny dziennie, od poniedziałku do piątku. Po zakończonym kursie odbywa się egzamin na poziom A2.