Wyjedź do Niemiec i zacznij zarabiać w euro:

  • bez znajomości języków obcych
  • bez doświadczenia
  • z darmowym zakwaterowaniem
Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Niemcy, Trier
Zakres obowiązków:
  • pakowanie i przygotowywanie napojów na promocje
  • składanie dispaly’ów
  • układanie i sortowanie asortymentu w kartonach
GWARANTUJEMY:
  • Stawkę godzinową w wysokości 13,50 €/h brutto
  • Dodatki za pracę na nocki, nadgodziny, niedziele i święta
  • Pracę dwuzmianową od poniedziałku do piątku (6-14, 14.30-23)
  • Minimalne miesięczne wynagrodzenie za 151 godzin wypłacane zawsze na czas
  • DARMOWE zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych
  • Organizację grup dojazdowych prywatnymi samochodami (pasażerowie zrzucają się na pokrycie kosztów paliwa dla kierowcy)
  • Stołówka z obiadami z 4-7€ i możliwość podgrzania własnego posiłku
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich (możliwość zawarcia na odległość)
  • Ubezpieczenie NNW i dostęp do opieki zdrowotnej
  • Stabilne zatrudnienie w sprawdzonej firmie
  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek socjalny) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i organizacji wyjazdu za granicę
  • Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
WYMAGANIA:
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód)
  • Gotowość do pracy w soboty
  • Chęć pracy przez dłuższy okres - umowa na min. 4-6 miesiące (warunek konieczny)
  • Kondycja niezbędna do pracy fizycznej