Spawacz 141
Miejsce pracy: Kalundborg

Dla naszego klienta w Kalundborg poszukujemy spawaczy 141 – praca od zaraz.

Dla klienta w Kalundborg, JKS poszukuje spawaczy. Jezeli jest to oferta dla Ciebie nie czekaj i odpowiedz na nasze ogloszenie.

Czy posiadasz umiejętności w spawaniu TIG?  W takim razie możesz być właśnie tym kandydatem, którego szukamy!

Twoje zadania będą obejmować:
  • Spawanie TIG w stali nierdzewnej o grubości do 1 mm (rury)
  • Różne rodzaje zadań spawalniczych
  • Różne zadania naprawcze
Umiejętności zawodowe:
  • NIE jest wymagane posiadanie ważnego certyfikatu spawalniczego, ale MUSISZ mieć znaczne doświadczenie w spawaniu metoda TIG.
  • Posiadasz zmysł techniczny i jesteś biegły w obsłudze narzędzi warsztatowych.
  • Jesteś samodzielny i aktywnie uczestniczysz w zadaniach.
  • Jesteś dokładny i dbasz o jakość wykonanej pracy.
  • Jesteś odpowiedzialny i godny zaufania.
Wymagane kwalifikacje:
  • Masz chęć nauki.
  • Cenisz współpracę i potrafisz pracować w grupie.
  • Jesteś otwarty na rozwój w zawodzie i nie obawiasz nowych wyzwań.
  • Jesteś zaangażowany i elastyczny.
  • Jesteś stabilny i punktualny.
Oferujemy
  • Legalne zatrudnienie przez duńską agencje pracy.
  • Pracę tymczasową na duńskich warunkach.
  • Możliwość długoterminowej współpracy.
  • Wyplata co 2 tygodnie (tygodnie parzyste).
  • Pieniądze urlopowe 12,5%.
  • Zapewniamy opiekę administracyjna: karta podatkowa, ubezpieczenie.
  • Wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy.