W związku z dynamicznym rozwojem BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. poszukuje do nowych projektów budowlanych w Niemczech osób na stanowisko:
Specjalista / Inżynier ds. Przygotowania Produkcji
Miejsce pracy: Niemcy

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie kompleksowych ofert cenowych wynajmu deskowań
  • Tworzenie kosztorysów ofertowych w zakresie realizacji stanów surowych
  • Wsparcie techniczne budów w opracowywaniu projektów deskowań
  • Przygotowywanie harmonogramów realizacji inwestycji w zakresie stanów surowych
  • Monitoring kosztów deskowań i ocena zgodności z założonym budżetem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budowlane / konstrukcyjne lub techniczne)
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy z systemami szalunkowymi (u dostawcy deskowań lub na budowie)
  • Dobra znajomość procesów ofertowych oraz umiejętność wnikliwej analizy dokumentów ofertowych
  • Znajomość MS Word, MS Excel i AutoCAD
  • Umiejętność komunikacji z zespołem w obszarze przygotowania i realizacji budów

Mile widziane

  • Chęć podjęcia stałej współpracy w oddziale firmy w Niemczech
  • Uprawnienia budowlane do projektowania lub/i kierowania robotami
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z ponad 32-letnim doświadczeniem
  • Pracę przy dużych projektach budowlanych
  • Atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy zawodowej
  • Bezpłatne zakwaterowanie oraz przejazdy do pracy
  • Bezpieczeństwo socjalne
  • Benefity:
  • Dofinansowanie nauki języka niemieckiego
  • Dofinansowanie do wczasów i kolonii dla dzieci i wiele innych