Niemiecka firma IMS GmbH z Hamburga poszukuje pracowników na stanowisko:
Stolarz
Miejsce pracy: Niemcy

Praca na pełen etat, niemiecka umowa o prace, długoterminowe projekty w całych Niemczech.

Zadania:
  • prace stolarskie
  • produkcja i obróbka mebli
  • montaż okien i drzwi
Wymagania:
  • wykształcenie lub doświadczenie w zawodzie
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. podstawowym
  • prawo jazdy i własny samochód na dojazd do pracy
Oferujemy:
  • niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony
  • weihnachtsgeld, Urlaubsgeld (premie świąteczne, urlopowe)
  • do 30 dni urlopu w roku + system Zeitkonta
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (kwatery jednoosobowe) z dostępem do kuchni i WiFi
  • opiekę polskich koordynatorów na czas zatrudnienia
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek oraz diet