Lions Entertainment to profesjonalna polska firma animacyjna zatrudniająca animatorów czasu wolnego w Grecji. Nasza firma stworzona jest z pasji i doświadczenia w rozrywce oraz turystyce. Hotelom, z którymi współpracujemy zapewniamy przeszkolonych animatorów, którzy są otwarci, przyjaźni ii  profesjonalni, po to aby zapewnić gościom letnie wakacje, których nigdy nie zapomną.

Animator Czasu Wolnego / Team Leader
Opis stanowiska
  • prowadzenie zajęć sportowych np. joga, aqua gym, rzutki
  • zabawa z dziećmi w mini klubie
  • prowadzenie wieczornych show, takie jak karaoke lub bingo
  • bycie wizytówką firmy
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • dostępność w czasie trwania kontaktu (najlepiej kwiecień- październik)
  • skończone 18 lat
  • pozytywne nastawienie i chęci do pracy
  • zainteresowanie aktywnościami fizycznymi, np. pilates, joga
  • otwartość na ludzi i nowe znajomości

Oferujemy:
  • profesjonalne szkolenie animacyjne w Grecji
  • wynagrodzenie w wysokości od 700-800 euro netto miesięcznie
  • wspaniały czas spędzony w pięknej słonecznej Grecji
  • bezpłatne zakwaterowanie i posiłki
  • niesamowitą okazję do zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju
  • uniformy na animacje dzienne i wieczorne
  • transport z i na lotnisko/wyznaczony hotel
  • kontrakt sezonowy wraz z ubezpieczeniem
  • bilet powrotny po zakończeniu kontraktu