Technik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Berlin
Nr ref.: URB/0124/UK
Zadania:
  • Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych (m.in. obrabiarki z komponentami mechanicznymi, hydraulicznymi, pneumatycznymi i optycznymi)
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń oraz ich bieżąca konserwacja
  • Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapobiegania awariom
  • Analiza awarii, wdrażanie usprawnień i modyfikacji maszyn/urządzeń
  • Uaktualnianie dokumentacji zgodnie z bieżącą sytuacją oraz praca w systemie
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym, elektromechanicznym, elektrycznym
  • Doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu lub serwisie technicznym (również jako operator CNC, mechanik precyzyjny, frezer, wytaczarz, narzędziowiec)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B1)
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Gotowość do podjęcia pracy w okolicach Berlina w Niemczech
Oferujemy:
  • Możliwość pracy w pełnym innowacyjnych technologii międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie BERGMAN Deutschland GmbH
  • Pracę u naszego klienta – w międzynarodowym koncernie, którego produkty oraz technologie można znaleźć w obszarze energetyki, przemysłu oraz infrastruktury miast
  • Atrakcyjną lokalizację pracy (ok. 150 km od polskiej granicy)
  • Wynagrodzenie w wysokości 22,32 € brutto/h
  • Dodatki zmianowe wypłacane za pracę w godzinach nocnych 25%, w niedziele 50% oraz święta 100%
  • Wsparcie w organizacji zakwaterowania oraz dodatek do zakwaterowań w pierwszych 3-miesiącach zatrudnienia
  • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów (stała opieka polskojęzycznego Koordynatora)
  • Możliwe tanie obiady w przyzakładowej kantynie
  • Niemiecki pakiet socjalny i zdrowotny (ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, opieka medyczna)
  • Wsparcie w uzyskaniu meldunku (w tym Steuer-ID) oraz zasiłku na dzieci (Kindergeld)
  • Gwarantowany urlop wypoczynkowy (28 dni na rok)
  • Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (np. kart paliwowych) przy współpracy z Koordynatorem
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
  • Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze
Zachęcamy do śledzenia nas na kanałach Social Media!
Znajdziecie nas na:
  • www.bergman-gmbh.de
  • www.linkedin.com/company/bergman-deutschland-gmbh