ELEKTRYK POSZUKIWANY!

20€/H + 24€ DIETY + DARMOWE ZAKWATEROWANIE + SAMOCHÓD FIRMOWY
ELEKTRYK – ELEKTROMONTER - 20€/h + 24€ Diety
Miejsce pracy: Niemcy

Miejsce pracy: Cała Niemcy, start w piątek w Berlinie, szkolenie w weekend w Austrii

Stawka: 20 euro za godzinę, plus 24 euro netto diety – 173 godziny

Świadczenia: Bezpłatne zakwaterowanie, udostępniony samochód firmowy

Zadania: Podłączanie i naprawa kuchenek, drobne naprawy sprzętu AGD

Rozpoczęcie pracy: 12 stycznia, piątek, Berlin

Godziny pracy: Poniedziałek do piątku, zmiany dziennie

Wymagania:
  • Ukończone szkolenie jako elektryk (polskie świadectwo akceptowane)
  • Wymagane prawo jazdy klasy B
  • Możliwość delegacji 6 tygodni lub na stale
  • Bez języka niemieckiego
  • Kopia certyfikatu pracownika wykwalifikowanego, CV w celu oceny przydatności!
  • Czas jazdy jest czasem pracy
  • Samochód i tablet będą zapewnione
Start:

Piątek 12.1.

  • Berlin Podpisanie umowy Przekazanie pojazdu, przekazanie materiału
  • Szkolenie z obsługi urządzenia pomiarowego do kontroli DGÜV w języku polskim

Sobota 13.1

  • Podróż do hotelu Rosenheim

Poniedziałek 15.1

  • Szkolenie w Rosenheim, w języku polskim
  • Wyjazd do różnych krajów związkowych Kraje związkowe
    • Frankfurt, (Gießen, Darmstadt Frankfurt)
    • Stuttgart
    • Düsseldorf (Kolonia, Bonn, Düsseldorf)
    • Augsburg (Monachium, Augsburg, Ulm)