Niemiecka firma obsługująca linie autobusowe w rejonie Westfalii,

 poszukuje kierowców autobusów do pracy na liniach miejskich i podmiejskich.

Kierowca Autobusu
Miejsce pracy: Niemcy

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą polską stronę internetową: https://www.vgbreitenbach.pl

Prowadzenie autobusu na liniach, ze sprzedażą biletów.

Zakres obowiązków:
  • Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich na terenie Niemiec.
  • Sprzedaż biletów.
  • Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem.
  • Obsługa bieżąca autobusu.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. D + świadectwo kwalifikacji 95.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Motywacja i chęć do pracy.
  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie.
  • Dyspozycyjność.
  • Chęć zamieszkania na dłuższy okres na terenie Niemiec.
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna, organizowany jest kurs doszkalający na miejscu.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie z wieloletnią tradycja.
  • Pracę na dłuższy okres czasu – zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, z 6-mięsiecznym okresem próbnym.
  • Praca w pełnym wymiarze czasu.
  • Legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich.
  • Ubezpieczenie.
  • Szkolenia (m.in. kurs nauki języka niemieckiego na miejscu).
  • Stałe wsparcie w języku polskim na miejscu.
  • Płatny urlop.
  • Terminowe wynagrodzenie.
  • Zakwaterowanie (w pierwszym miesiącu bezpłatne).
  • Pomoc w założeniu konta bankowego, meldunku itd.
  • Pomoc w ewentualnej relokacji rodziny do Niemiec.
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz po zakwalifikowaniu.
Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Praca.pl w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych osobowych do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Praca.pl Sp. z o.o. Po przekazaniu danych osobowych Kandydata do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.