Szukasz kariery, w której możesz naprawdę coś zmienić? Dołącz do DHL Supply Chain w Budapeszcie i bądź częścią naszej drużyny! Jako globalny lider w dziedzinie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw budujemy w Budapeszcie światowej klasy centrum księgowości i szukamy utalentowanych osób takich jak Ty, aby dołączyły do naszego zespołu.

Księgowy RTR
Miejsce pracy: Budapeszt
Twój zakres obowiązków
  • Wykonywanie procesów księgowych dla odpowiedniego kraju i/lub regionu, takich jak zamknięcie miesiąca, księgowość środków trwałych itp.
  • Regularna współpraca z zespołami krajowymi i wspólnymi usługami w zakresie wejść i wyjść dla realizacji wspólnych procesów
  • Skupienie się na budowaniu głębokiej wiedzy biznesowej dla krajów objętych zakresem, aby ułatwić podejmowanie decyzji opartych na ocenie
  • Zarządzanie aktualizacjami i utrzymaniem harmonogramów zamknięcia okresów i roku dla krajów objętych zakresem
  • Zarządzanie przepływami pieniężnymi, wymaganiami dotyczącymi kapitału obrotowego i relacjami bankowymi
  • Przeprowadzanie przeglądu kont bankowych w okresowych odstępach czasu, wytwarzając odpowiednie dokumenty robocze i inne dokumenty pomocnicze
  • Dostarczanie procesów objętych zakresem zgodnie z wymaganiami KPI i wspieranie zarządzania wydajnością
  • Wsparcie agendy ciągłego doskonalenia poprzez dostarczanie udokumentowanych sugestii, jak można poprawić jakość i wydajność
  • Regularne aktualizacje dla starszego księgowego na temat zakończenia procesu i wszelkich eskalacji
Nasze wymagania
  • Preferowane 2-3 lata doświadczenia w księgowości (ale mile widziani są również absolwenci lub studenci)
  • Znajomość wymogów zgodności finansowej i sprawozdawczości w odniesieniu do standardów księgowych (MSSF)
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego lub angielskiego oraz słowackiego/czeskiego
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i zdolność do nauki
Oferujemy
  • Kafeteria HUF 500.000/rok
  • Pakiet relokacyjny
  • Możliwość budowania od podstaw nowego centrum finansowego w Europie
  • Stabilność, rozwój kariery i całą gamę certyfikowanych szkoleń
  • Przyjazny zespół i świetne środowisko pracy
  • Dodatkowe benefity (zniżka na sieć Gilda Max, oferta All You Can Move, dni owocowe)
  • Możliwość nauczenia się czegoś nowego, ale także możliwość wniesienia nowych pomysłów