Aktualnie dla naszego Klienta, projektanta i producenta maszyn do pakowania, zajmującego się instalacją maszyn w firmach na całym świecie, poszukujemy osób na stanowisko:
Mechatronik / Monter maszyn i urządzeń (m/k)
Miejsce pracy: Niemcy, Drezno
Nr ref.: a0t6N000009O8QiQAK

Oferta dla osób otwartych na podróże

Zakres obowiązków:

  • montaż i uruchomienie złożonych, dynamicznych maszyn i systemów, na podstawie rysunku technicznego,
  • instalacja, konserwacja i naprawa maszyn dla Klientów na całym świecie,
  • szkolenie i instruktaż personelu Klienta,
  • konwersja maszyn na potrzeby nowych projektów, aż po realizację złożonych konwersji w siedzibie Klienta.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, związane z budową i naprawą maszyn,
  • mile widziane minimalne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B1 (+ język techniczny) oraz j. angielskiego na poziomie min. B1,
  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego auta,
  • gotowość do podróżowania po świecie, w celu instalacji urządzeń oraz szkolenia personelu Klientów (po około dwóch latach od rozpoczęcia pracy).

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat, w okresie próbnym (3-6 miesięcy) zawieraną z Agencją Pracy Trenkwalder, następnie zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie,
  • stawkę 18,15€/h brutto,
  • darmowe, komfortowe i bezpiecznie zakwaterowanie,
  • kompleksowe wdrożenie i szkolenie na stanowisku w niemieckiej firmie (około 2 lata),
  • rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku.
www.trenkwalder.pl