Ogłoszenie numer: 5861478, z dnia 2021-11-04

Numer kontaktowy: 12 268 32 80, 12 268 32 87, 12 268 32 81, 12 268 32 84

Zajmujemy się montażem izolacji termicznej na dużych obiektach przemysłowych.

Do aplikowania zachęcamy także pracowników z Ukrainy.

Monter izolacji termicznej przemysłowej / Blacharz

Miejsce pracy: Inne/Zagranica / kraje UE

Opis stanowiska

  • montaż izolacji termicznej na obiektach przemysłowych, m.in. rafinerie, elektrownie, elektrociepłownie, mniejsze zakłady przemysłowe.

Wymagania

  • doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku,
  • mile widziany certyfikat SCC/VCA;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego / niemieckiego.

Oferujemy

  • możliwość szybkiego wyjazdu do pracy za granicę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie,