Pracownik magazynu dział pakowania

Agencja pośrednictwa pracy PrismaWorx, nie znajduje Ci jedynie pracy lecz daje szansę na lepsze jutro dla Ciebie i Twojej rodziny. Oferujemy pracę w stabilnych warunkach w Holandii lub Belgii. Minimum formalności, bez dodatkowych procedur. Postaw na agencję PrismaWorx i zyskaj to, co najlepsze! Zadzwoń lub zarejestruj się już teraz.

Numer referencyjny: KRAZ: 23700

Co zyskujesz:
  • Zakwaterowanie w typowo holenderskich domkach, które są świetną opcją w porównaniu do tradycyjnych bungalow jakie oferują inne agencje pośrednictwa pracy;
  • Wynagrodzenie 10,74€- po przepracowanym miesiącu 11.31€
  • Dokładne wprowadzenie w zakładzie pracy;
  • Możliwość współpracy ze stabilnymi klientami;
  • Kompleksową i pełną organizację transportu za granicę, a także później na miejscu do zakładu pracy.
Obowiązki:
  • Przepakowywanie produktów w centrum dystrybucyjnym;
  • Pakowanie i przygotowanie do wysyłki;
  • Przygotowywanie odzieży do wysyłki.
Wymagania:
  • Entuzjazm i chęci do pracy;
  • Gotowość do pracy zmianowej;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.